O firmě

Firma Přidal s.r.o. vznikla v roce 1991 pod názvem PRIMA Kralice. Už od samého začátku se specializuje na strojírenské výrobky používané v automobilovém, leteckém průmyslu a oděvní výrobě. Postupem času se vlastní iniciativou a také díky požadavkům zákazníků výrobní program rozrůstá do odvětví skladových dopravníků, žehlírenské techniky a dopravníků pro práškové lakovny.

V průběhu své činnosti firma dodala své výrobky do Německa, Polska, Holandska, Švýcarska, Slovenska, Vietnamu, Slovinska, Turecka, Ukrajiny , Ruska a dalších zemí. Díky neustálé spolupráci s německými firmami víme, jaké požadavky zákazníci v celém světě mají. Tyto požadavky, kvalita, termín a cena, se staly naší prioritou.

Náš výrobní program obsahuje pokládací, střihárenskou, manipulační, žehlící techniku a dopravníkové systémy. Dále jsme schopni dodat svařence pro speciální zařízení dle požadavku zákazníka,  montážní přípravky a vybavení provozních dílen pro automobilový průmysl, frézované formy pro letectví, komponenty pro stavbu dětských hřišť a poskytujeme mnoho dalších služeb - viz. náš strojní park.
Nyní vyrábíme také skladové kontejnery, regály, regálové konstrukce a kovové palety, šasi, zakladače,  řezačku polystyrénu a.j.

Na přání zákazníka jsme schopni vyvinout a vyrobit jakékoliv zařízení s výjimkou šicích strojů a pásových řezaček. 

Mimo níže zobrazený výrobní program uspokojujeme i atypická přání zákazníků, kdy využíváme letité zkušenosti našich konstruktérů.

Budova vchod 4

Zpracovávám...
Napište nám